Fifa-GooDZone

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cel mai tare camp de Fifa 08 !!


2 participanți

    Cine credeti ca va lua titlul in spania??

    Sondaj

    Care va lu titlul in bbva?

    [ 2 ]
    Cine credeti ca va lua titlul in spania?? Vote_lcap250%Cine credeti ca va lua titlul in spania?? Vote_rcap2 [50%] 
    [ 1 ]
    Cine credeti ca va lua titlul in spania?? Vote_lcap225%Cine credeti ca va lua titlul in spania?? Vote_rcap2 [25%] 
    [ 1 ]
    Cine credeti ca va lua titlul in spania?? Vote_lcap225%Cine credeti ca va lua titlul in spania?? Vote_rcap2 [25%] 
    [ 0 ]
    Cine credeti ca va lua titlul in spania?? Vote_lcap20%Cine credeti ca va lua titlul in spania?? Vote_rcap2 [0%] 
    [ 0 ]
    Cine credeti ca va lua titlul in spania?? Vote_lcap20%Cine credeti ca va lua titlul in spania?? Vote_rcap2 [0%] 

    Total voturi: 4
    Undead
    Undead


    Cine credeti ca va lua titlul in spania?? Empty Cine credeti ca va lua titlul in spania??

    Mesaj Scris de Undead Joi Apr 09, 2009 2:40 pm

    votai .......si expresativa opinia;)
    si echipa care va lua titlul;)
    fany11cena
    fany11cena


    Cine credeti ca va lua titlul in spania?? Empty Re: Cine credeti ca va lua titlul in spania??

    Mesaj Scris de fany11cena Vin Apr 10, 2009 4:44 am

    forza REAL cheers
    Undead
    Undead


    Cine credeti ca va lua titlul in spania?? Empty Re: Cine credeti ca va lua titlul in spania??

    Mesaj Scris de Undead Vin Apr 10, 2009 7:21 am

    Barsa o sa ieie
    fany11cena
    fany11cena


    Cine credeti ca va lua titlul in spania?? Empty Re: Cine credeti ca va lua titlul in spania??

    Mesaj Scris de fany11cena Vin Apr 10, 2009 11:32 am

    poate

    Continut sponsorizat


    Cine credeti ca va lua titlul in spania?? Empty Re: Cine credeti ca va lua titlul in spania??

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 8:52 am